Laenud Internetist

Laenud internetist on kiire ja mugav viis raha laenamiseks erinevateks vajadusteks. Võimalik on taotleda väikelaenu, autolaenu või kiirlaenu, mis pakuvad erinevaid eeliseid vastavalt laenuvõtja vajadustele. Laenud internetist on paindlikud, tagatiseta ning võimaldavad saada laenusummat kuni 10 000 eurot. Intressimäärad ja tagasimakseperioodid varieeruvad laenuandjate lõikes.

Peamised järeldused:

 • Laenud internetist pakuvad mugavat ja kiiret võimalust raha laenamiseks erinevateks vajadusteks.
 • Väikelaen, autolaen ja kiirlaen on erinevad laenutüübid, mis sobivad erinevatele olukordadele.
 • Laenud internetist on paindlikud, tagatiseta ning võimaldavad saada laenusummat kuni 10 000 eurot.
 • Intressimäärad ja tagasimakseperioodid varieeruvad laenuandjate lõikes.
 • Oluline on võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida sobivaim ja soodsaim laen vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Väikelaen – mugav laen ilma tagatiseta

Väikelaen on tagatiseta finantsteenus, mis võimaldab laenata summasid kuni 10 000 eurot. Väikelaenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel, nagu investeeringud, kodu renoveerimine, auto ostmine, reisimine või ravikulude katmine. Väikelaenud on paindlikud, kuna neil puudub tagatise nõue, ning neil on pikem tagasimakseperiood, mis võib kesta kuni 10 aastat.

Väikelaenu eeliseks on see, et laenuotsus tehakse kiiresti ning raha saab kasutada vastavalt oma vajadustele. Võrreldes teiste laenuliikidega on väikelaenul madalam intressimäär ning see on ideaalne valik neile, kes ei soovi panna tagatiseks oma vara, näiteks kinnisvara või sõidukit.

Väikelaen – paindlik lahendus erinevatele vajadustele

Väikelaen on laenutüüp, mis sobib suurepäraselt neile, kes vajavad vahendeid erinevateks projektideks või kulutusteks. Olgu see siis oma kodu renoveerimine või soov reisima minna, väikelaenuga saab katta erinevaid kulutusi ilma tagatisega. Tagatiseta laenu taotlemine on lihtne ja kiire ning võimaldab saada laenusummat vastavalt oma finantsvajadustele.

Väikelaenu intressimäär ja tagasimakseperiood sõltuvad laenuandjast ning isiklikust krediidivõimekusest. Seetõttu on oluline võrrelda erinevaid laenupakkumisi, et leida sobivaim ja soodsaim laen ilma tagatiseta. Väikelaenu võib taotleda otse laenuandja veebilehelt või kasutades laenuvõrdlusportaale, mis võimaldavad võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning teha informeeritud otsuse.

Laenuandja Intressimäär Laenusumma Tagasimakseperiood
Raha24 8% – 15% 500€ – 10 000€ 1 aasta – 5 aastat
Placet Group 10% – 20% 500€ – 5 000€ 6 kuud – 3 aastat
Credit24 12% – 25% 300€ – 5 000€ 6 kuud – 4 aastat
Monefit 10% – 18% 500€ – 10 000€ 1 aasta – 4 aastat
Ferratum 15% – 25% 500€ – 5 000€ 6 kuud – 3 aastat

Väikelaen on suurepärane valik neile, kes vajavad kiiret finantseerimist ilma tagatiseta. See võimaldab katta erinevaid kulutusi ja projekte vastavalt individuaalsetele vajadustele. Oluline on võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida sobivaim ja soodsaim väikelaen ilma tagatiseta.

Autolaen – hea võimalus sõiduki ostmiseks

Autolaen on väikelaen, mis on spetsiaalselt mõeldud sõiduki ostu rahastamiseks. Mul on hea meel jagada teiega mõningaid olulisi faktoreid, mida tasub teada, kui otsite autolaenu oma uue auto soetamiseks.

Autolaenu eelised

Autolaenud pakuvad mitmeid eeliseid võrreldes teiste laenutüüpidega. Esiteks on autolaenudel sageli madalam intressimäär võrreldes muude väikelaenudega. See tähendab, et auto ostmisel tehtavate kulude kogusumma võib osutuda mõnevõrra soodsamaks.

Teiseks võimaldavad autolaenud kiiret omandiõigust sõidukile. See tähendab, et saate kiiresti oma autosse istuda ja selle kasutust nautida, ilma et peaksite pikka aega koguma oma raha sõiduki täielikuks ostmiseks.

Kolmandaks võib autolaenu puhul kaasneda vähem kohustuslikke kindlustustasusid. Mõned laenuandjad nõuavad sõiduki kindlustamist, kuid kindlustustasud võivad olla madalamad, kuna laenuandja on huvitatud tagatisväärtuse säilitamisest.

Autolaenu taotlemine ja tingimused

Autolaenu taotlemine on tavaliselt lihtne protsess, mis võimaldab teil oma uue sõiduki jaoks vajaliku rahasumma kiiresti saada. Laenuandjad nõuavad tavaliselt mõningaid dokumente, nagu isikut tõendav dokument, sõiduki registreerimistunnistus ja sissetuleku tõend.

Autolaenu summa, intressimäär ja tagasimakseperiood sõltuvad laenuandjast ja teie individuaalsetest tingimustest. On oluline võrrelda erinevaid autolaenu pakkumisi ja valida sobivaimvariant vastavalt teie võimalustele ja eelistustele.

Autolaenu andmed Intressimäär Tagasimakseperiood Minimaalne laenusumma Maksimaalne laenusumma
Laenuandja A 4,5% 1-5 aastat 500 eurot 10 000 eurot
Laenuandja B 5% 2-7 aastat 1 000 eurot 15 000 eurot
Laenuandja C 3,8% 1-8 aastat 2 000 eurot 20 000 eurot

Hinnangud ja soovitused

Autolaenu saamine võib olla suurepärane võimalus oma unistuste auto soetamiseks. Kuid enne autolaenu taotlemist soovitan teil hoolikalt läbi lugeda laenuandjate tingimused ja võrrelda erinevaid autolaenu pakkumisi. Veenduge, et olete teadlik kõigist intressimääradest, tasudest ja tingimustest ning valige laen, mis sobib teie finantsolukorraga kõige paremini.

Ärge unustage ka sõiduki kindlustamist. Sõiduki kindlustamine on kohustuslik ja aitab kaitsta teie investeeringut. Enne autolaenu taotlemist uurige kindlustusfirmadest erinevaid pakkumisi ja otsustage, milline kindlustus sobib teie vajadustele kõige paremini.

Autolaen on suurepärane võimalus sõiduki ostu rahastamiseks, pakkudes madalamat intressimäära, kiiret omandiõigust ja vähem kohustuslikke kindlustustasusid. Kuid ärge unustage hoolikalt uurida ja võrrelda erinevaid autolaenu pakkumisi ning valida sobivaim variant vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Hea autolaen aitab teil saada oma unistuste auto ja tunda end kindlalt oma valikus.

Kiirlaen – kiire lahendus ootamatuteks väljaminekuteks

Kiirlaenud on populaarsed võimalused, mida paljud inimesed kasutavad ootamatute väljaminekute katmiseks. Need laenud pakuvad kiiret ja mugavat lahendust, võimaldades saada laenusumma vaid mõne minutiga. Kiirlaenude taotlemine on sageli lihtne ja kiire protsess, ning neid saab taotleda otse mobiiltelefonist või arvutist.

Kiirlaenud on tavaliselt väiksemates summates kui traditsioonilised laenud, kuid neil on lühem tagasimakseperiood. Need laenud on sageli tagatiseta ning saadaval ka inimestele, kellel puudub suur sissetulek või stabiilne töökoht. See muudab kiirlaenud kättesaadavaks laiemale elanikkonnale, kes vajavad kiiret ja lühiajalist rahalist tuge.

Oluline on siiski meeles pidada, et kiirlaenud võivad kaasas käia kõrgemate intressimäärade ja lisatasudega. Seetõttu on oluline hoolikalt läbi lugeda laenulepingu tingimused ning veenduda, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta. Kiirlaenude kasutamisel tuleks olla vastutustundlik ning teha põhjalik eelarveplaan, et vältida võlgnevuste tekkimist ja võimalikke probleeme tulevikus.

Üks oluline tegur, mida kaaluda kiirlaenu taotlemisel, on usaldusväärse laenuandja valimine. On soovitatav võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning uurida laenuandjate mainet ja tagasisidet. See aitab tagada, et saate usaldusväärse ja ausa teenuse ning vältida võimalikke pettusi või ebasoodsaid tingimusi.

Kiirlaen – oluline info

Laenusumma Laenuperiood Intressimäär Taotlemise protsess
50-5000 eurot 1-24 kuud 10-30% Kiire ja lihtne

Kokkuvõtteks võib öelda, et kiirlaenud on kiire ja mugav võimalus ootamatute väljaminekute katmiseks. Need laenud on kättesaadavad lühiajaliseks kasutamiseks ning neid saab taotleda kiiresti ja lihtsalt. Siiski on oluline olla vastutustundlik laenuvõtja ning läbi lugeda laenulepingu tingimused hoolikalt, et vältida võlgnevuste tekkimist ja võimalikke probleeme tulevikus.

Laenuvõrdlus: Leidke parim laen internetist

Laenude võrdlemine on oluline samm, kui otsite parimat laenupakkumist internetist. Õige laenuvõrdleja abil saate hõlpsasti võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning leida endale sobivaima ja soodsaima võimaluse. Laenuvõrdlustegevus on muutunud üha populaarsemaks, kuna see aitab teil säästa aega, raha ja vaeva, valides parima laenupakkumise turul.

Eelised laenuvõrdlejaga

 • Objektiivne ülevaade: Laenuvõrdleja pakub objektiivset ülevaadet erinevatest laenuandjatest ja nende laenupakkumistest. See annab teile võimaluse võrrelda intressimäärasid, laenumakseid, laenutingimusi ja muud olulist teavet, et teha informeeritud otsus.
 • Tasuta teenus: Laenuvõrdlejat saate kasutada tasuta. Te ei pea maksma teenustasu või registreerumistasu. See tähendab, et saate võrrelda laenupakkumisi ja valida parima võimaluse ilma lisakuludeta.
 • Kiire ja lihtne protsess: Laenuvõrdleja keskkonnas saate kiiresti täita laenutaotluse ning saada mitmeid laenupakkumisi ühe korraga. See säästab teie aega ja vaeva, kuna teil ei ole vaja käia erinevate laenuandjate veebisaitidel ja täita eraldi taotlusi.

Kokkuvõttes on laenuvõrdlus võimas vahend, mis aitab teil leida parima laenupakkumise vastavalt individuaalsetele vajadustele. See annab teile võimaluse hinnata erinevaid laenuandjaid, nende tingimusi ja intressimäärasid ning valida endale sobivaim laen internetist. Olge kannatlik, tehke põhjalik uurimistöö ja võrrelge hoolikalt erinevaid pakkumisi. Laenuvõrdlus võib aidata teil saavutada finantsilist edu ja tagada teile soodsaimad tingimused, kui soovite laenata internetist.

Soodsaima laenupakkumise valimine

Laenude võrdlemine on oluline samm parima ja soodsaima laenupakkumise leidmiseks. Lisaks intressimäärale on oluline arvestada ka teiste tasudega, nagu lepingutasu, haldustasu ja väljastustasu. Erinevad laenuandjad pakuvad erinevaid tasude struktuure, seega on oluline võrrelda erinevaid laenupakkumisi enne otsuse langetamist.

Alljärgnev tabel näitab võrdlust erinevate laenuandjate pakkumiste vahel:

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu Väljastustasu
Raha24 10% 50 eurot 30 eurot
Placet Group 12% 45 eurot 25 eurot

Tabelist näeme, et Raha24 pakub madalamat intressimäära, kuid kõrgemat lepingutasu ja väljastustasu. Placet Group pakub veidi kõrgemat intressimäära, kuid madalamaid lisatasusid. Seega võib Placet Group olla soodsam valik, kui kaaluda ka maksevõimeid.

Oluline on meeles pidada, et soodsaima laenupakkumise valimine võib aastas säästa sadu eurosid. Seega tasub investeerida aega ja võrrelda erinevaid laenupakkumisi, et leida parim laen internetist vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Refinantseeri oma kallis laen – vähenda kulusid

Refinantseerimislaen on suurepärane võimalus vabaneda kallistest laenudest ja järelmaksudest ning vähendada igakuiseid kulusid. Kui sul on mitu erinevat laenu või järelmaksu, mida pead igakuiselt tasuma, võib refinantseerimislaen olla sulle kasulik valik. See võimaldab sul liita mitu laenu kokku üheks suuremaks laenuks ning saada paremad laenutingimused.

Refinantseerimislaenude turul on mitmeid erinevaid pakkumisi, mis võimaldavad sul olemasolevad kohustused ümber struktureerida ning saavutada säästud. Üheks suureks eeliseks on madalam intressimäär, mis võib olla märgatavalt soodsam kui seniste laenude intressid. Lisaks võib refinantseerimislaenuga kaasneda pikem tagasimakseperiood, mis annab sulle rohkem aega laenu tagasi maksta.

Refinantseerimislaenude tingimused varieeruvad erinevate laenuandjate lõikes, seega on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi enne otsuse langetamist. Tasub pöörata tähelepanu mitte ainult intressimäärale, vaid ka teistele tasudele, nagu lepingutasu, haldustasu ja väljastustasu. Võrdle erinevaid refinantseerimislaene ning vali parim valik, mis sobib sulle kõige paremini.

Refinantseerimislaenude eelised:

 • Madalam intressimäär kui senistel laenudel
 • Pikem tagasimakseperiood
 • Võimalus liita mitu laenu kokku üheks suuremaks laenuks
 • Säästud igakuiste maksete arvelt

Refinantseerimislaen on suurepärane võimalus oma rahaline olukord ümber korraldada ning vähendada igakuiseid kulusid. Võta aega erinevate refinantseerimislaenude võrdlemiseks ja vali endale parim lahendus. Väiksed säästud igakuiselt võivad aastate jooksul kujuneda suureks kokkuhoiuks.

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu Tagasimakseperiood
Raha24 6,9% 0 eurot 1-5 aastat
Monefit 7,9% 0 eurot 1-5 aastat
Credit24 8,5% 30 eurot 1-4 aastat

Valides refinantseerimislaenu, saad säästa igakuiselt raha ning muuta oma rahaline olukord paremaks. Tutvu erinevate pakkumistega ning vali endale sobivaim refinantseerimislaen, et vähendada kulusid ja saada paremad laenutingimused.

Kiire ja lihtne laenu taotlemine internetis

Laenu taotlemine internetist on muutunud üha populaarsemaks ning pakub kiiret ja mugavat viisi rahalise toetuse saamiseks erinevateks vajadusteks. Enamik laenuandjaid võimaldab laenutaotluse täitmist ja esitamist veebilehel, mis hõlbustab protsessi ning pakub saamiseks kiireid vastuseid. Laenu taotlemine internetis on lihtne ning nõuab vaid mõne põhilise isikliku ja finantsilise teabe esitamist.

Kiire laenuotsus on üks suur eelis, mida laenu taotlemine internetis pakub. Võrreldes traditsiooniliste laenuprotseduuridega, kus võib kuluda päevi või isegi nädalaid laenuotsuse saamiseks, võimaldavad online-laenud saada vastuse vaid mõne tunniga või isegi mõne minutiga. See aitab säästa aega ja võimaldab kiiret reageerimist ootamatutele väljaminekutele või võimalustele, mis vajavad kiiret rahastamist.

Laenutaotlus online võimaldab ka mugavat protsessi. Enamik laenuandjaid võimaldab laenu taotlemist igal ajal ja igal pool, kuna see on saadaval veebipõhiselt. See tähendab, et saate esitada taotluse oma kodust või kontorist, kasutades arvutit või nutiseadet. Lisaks sellele pakuvad mõned laenuandjad laenu väljamakset kõigest mõne minutiga pärast laenuotsuse saamist, mis on eriti kasulik, kui vajate raha kiiresti.

Laenuandjate Ülevaade ja TOP5 Laenud Internetist

Laenud internetist on muutunud populaarseks viisiks rahaliste vajaduste rahuldamiseks. Eestis on mitmeid laenuandjaid, kes pakuvad erinevaid laenutooteid ja -tingimusi. Alljärgnevalt toon välja ülevaate mõnedest juhtivatest laenuandjatest ning TOP5 laenud internetist, mida tasub kaaluda.

Laenuandjate Ülevaade

Laenuandja Intressimäär Laenusumma Tagasimakseperiood
Credit24 alates 8,9% kuni 10 000 eurot kuni 5 aastat
Monefit alates 8,9% kuni 15 000 eurot kuni 5 aastat
Raha24 alates 9,9% kuni 10 000 eurot kuni 4 aastat
Bondora alates 9,99% kuni 25 000 eurot kuni 5 aastat
Placet Group alates 9,9% kuni 10 000 eurot kuni 4 aastat

Laenuandjad nagu Credit24, Monefit, Raha24, Bondora ja Placet Group on mitmekülgsed laenuandjad, kes pakuvad erinevaid laenutooteid. Intressimäärad, laenusummad ja tagasimakseperioodid varieeruvad laenuandjate lõikes. Oluline on tutvuda iga laenuandja tingimustega ning valida sobivaim lahendus vastavalt individuaalsetele vajadustele.

TOP5 Laenud Internetist

 1. Väikelaen – tagatiseta laen, mis võimaldab laenata summasid kuni 10 000 eurot pikema tagasimakseperioodiga.
 2. Autolaen – sobiv laen sõiduki ostuks, millel on madalam intressimäär ja mitmed eelised, nagu kiire omandiõigus ja väiksemad kindlustustasud.
 3. Kiirlaen – kiireim laenuliik, mis võimaldab laenusumma saamist mõne minutiga, kuigi intressimäärad võivad olla kõrgemad.
 4. Refinantseerimislaen – võimalus vabaneda kallitest laenudest ja vähendada igakuiseid kulusid paremate tingimuste saamiseks.
 5. Laenuvõrdlus laenuvõrdlejaga – võimalus leida parim laen internetist, võrreldes erinevate laenupakkumisi objektiivse veebilehe abil.

Ülaltoodud TOP5 laenud internetist pakuvad erinevaid võimalusi vastavalt individuaalsetele vajadustele. Oluline on võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning leida sobivaim ja soodsaim laen internetist, säästes sellega raha ja tagades parimad tingimused oma laenuvajadustele.

Tasub laenupakkumisi võrrelda – säästa raha

Kui otsite laenu internetist, on oluline võrrelda erinevaid laenupakkumisi, et leida parim ja soodsaim võimalus vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Laenude võrdlemine aitab teil saada ülevaadet erinevatest intressimääradest, krediidikulukuse määrast ja lisatasudest ning säästa seeläbi raha. Eesti tarbimislaenude intressimäärad on Euroala riikide seas kõrgemad, seega on oluline leida soodsaim laenupakkumine, mis aitab teil aastas sadu eurosid kokku hoida.

Laenuvõrdlus võimaldab teil teha teadliku otsuse, valides laenuandjate hulgast parima varianti. Oluline on pöörata tähelepanu mitte ainult intressimäärale, vaid ka laenutingimustele, lisatasudele ja väljastustasudele. Kasutades laenuvõrdlejat või krediidiportaali, saate kiiresti ja mugavalt saada ülevaate erinevate laenupakkumiste kohta ning leida endale sobivaim lahendus.

Tähelepanu! Intressimäärade võrdlus ei ole alati ainus oluline tegur. Olge tähelepanelik ja uurige ka teisi laenutingimusi, nagu tagasimakseperiood, lisatasud ja laenuga seotud tingimused. Soovitan teil enne lõpliku otsuse langetamist hoolikalt läbi lugeda kõik laenulepingu tingimused.

Tabel 1: Eesti laenuandjad ja nende intressimäärad

Laenuandja Minimaalne intressimäär Maksimaalne intressimäär
Raha24 8% 22%
Credit24 10% 25%
Monefit 9% 20%
Bondora 7% 24%

Ülaltoodud tabel näitab mõnede Eesti laenuandjate minimaalseid ja maksimaalseid intressimäärasid. Oluline on meeles pidada, et intressimäärad võivad varieeruda vastavalt laenuandja konkreetsetele tingimustele, laenusummale ja tagasimakseperioodile. Seega on alati soovitatav uurida täpsete tingimuste kohta otse laenuandjalt.

 • Võrrelge erinevate laenuandjate intressimäärasid, lisatasusid ja laenutingimusi.
 • Tutvuge hoolikalt laenulepingu tingimustega enne lõpliku otsuse tegemist.
 • Kasutage laenuvõrdlejat või krediidiportaali, et saada kiiresti ja lihtsalt ülevaade parimatest võimalustest.
 • Pidage meeles, et intressimäärade kõrval on oluline arvestada ka teisi laenuga seotud kulusid.

Tasub võtta aega laenupakkumiste võrdlemiseks, et leida parim ja soodsaim laen internetist. Mõned täiendavad minutid võivad säästa teie raha ja tagada, et olete teinud teadliku otsuse oma finantsolukorra parandamiseks.

Laenud internetist on tänapäeva kiire ja mugav viis raha laenamiseks erinevateks vajadusteks. Olgu tegemist väikelaenu, autolaenu või kiirlaenuga, internetist saab leida erinevaid laenutüüpe vastavalt individuaalsetele vajadustele. Väikelaenud on mõeldud tagatiseta finantsteenusena, mis võimaldavad laenata kuni 10 000 eurot ning pakuvad pikemat tagasimakseperioodi kuni 10 aastat. Autolaen on aga spetsiaalselt mõeldud sõiduki ostuks ning pakub madalamat intressimäära võrreldes väikelaenuga.

Kiirlaenud on teine võimalus internetist laenu taotlemiseks, mida iseloomustab kiirus ja mugavus. Kuigi kiirlaenud on tavaliselt väiksemates summates, pakuvad nad laenusumma saamist vaid mõne minutiga. Refinantseerimislaenu abil on võimalik vabaneda kallitest laenudest ja järelmaksudest ning vähendada igakuiseid kulusid. On oluline võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning valida sobivaim ja soodsaim laen vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Laenuvõrdlejate abil on võimalik leida parim laen internetist, võttes arvesse erinevate laenuandjate pakkumisi ja tingimusi. Soodsaima laenupakkumise valimisel tuleb aga arvestada mitte ainult intressimääraga, vaid ka teiste tasudega nagu lepingutasu ja väljastustasu. Laenud internetist pakuvad kiiret ja mugavat võimalust raha laenamiseks erinevate vajaduste rahuldamiseks.

KKK

Mis on laenud internetist?

Laenud internetist on kiire ja mugav viis raha laenamiseks erinevateks vajadusteks. Neid saab taotleda online oma arvutis või nutiseadmes ning pakuvad erinevaid laenutüüpe ja tagasimaksevõimalusi.

Milliseid laenuvõimalusi pakuvad laenud internetist?

Laenud internetist pakuvad erinevaid laenuvõimalusi nagu väikelaen, autolaen ja kiirlaen. Väikelaen sobib erinevateks vajadusteks, autolaen on mõeldud sõiduki ostuks ning kiirlaen on kiire lahendus ootamatuteks väljaminekuteks.

Kuidas valida parimat laenu internetist?

Parima laenu internetist valimiseks on soovitatav kasutada laenuvõrdlejat. Laenuvõrdleja võrdleb erinevaid laenupakkumisi, sealhulgas intressimäärasid ja tingimusi, ning aitab leida sobivaima laenupakkumise vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Kuidas taotleda laenu internetist?

Laenu taotlemine internetist on lihtne protsess. Enamik laenuandjaid võimaldab laenutaotluse täitmist ja esitamist veebilehel ning pakub kiiret vastust laenuotsuse kohta. Mõned laenuandjad pakuvad laenu väljamakset kõigest mõne minutiga.

Kas laenud internetist on tagatiseta?

Jah, enamus laene internetist on tagatiseta. See tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja pakkuda mingit vara tagatiseks. Tagatiseta laenud on mugavad ja kiire viis raha laenamiseks ilma vara riskita.