Eraisiku laenud – Tutvuge parimate erisiku laenude pakkumistega

Eraisiku laenud on laenud, mida saab taotleda eraisikult ilma tagatiseta. Pakutakse erinevaid laenuvõimalusi, mis sobivad erinevate finantsvajaduste rahuldamiseks. Laenuintressid võivad varieeruda sõltuvalt laenupakkujast ja laenu suurusest. Taotlemine on lihtne ja mugav ning protsess on sageli automatiseeritud, võimaldades laenuvõtjal saada raha kiiresti.

Eraisikute laenude kõrval ei tohi alahinnata ka võimalusi, mis puudutavad finantseerimise saamist ettevõtlusele. Laenud ettevõttele võivad pakkuda olulist tuge alustavatele või kasvufaasis olevatele ettevõtetele, aidates neil ületada erinevaid finantsilisi väljakutseid. Olgu tegemist käibekapitali suurendamisega, uue projekti rahastamisega või ettevõtte laienemisega, ettevõtte rahalise jõudluse tugevdamine läbi õigesti struktureeritud laenulahenduste võib avada uusi kasvuvõimalusi. Just seetõttu on oluline pöörata tähelepanu erinevatele finantseerimisvõimalustele, mis on kohandatud spetsiifiliselt äri vajadustele.

Samuti tuleb märkida, et kuigi enim levinud laenutooteid iseloomustab nende kättesaadavus laiemale publikule, leidub ka spetsiifilisi pakkumisi, mis on suunatud teatud klientidele. Näiteks on olemas laenud võlglastele, mis võivad pakkuda võimalust neile, kes on varem rahalistes raskustes olnud ja võib-olla on isegi kogunud võlgnevusi. Sellised laenutooted võivad sisaldada kõrgemat intressimäära või oleksid saadaval piiratud tingimustel võrreldes standardpakkumistega. Need on loodud selleks, et pakkuda rahalisi lahendusi isikutele, kellel võib olla keerulisem laenu saada tavapärastelt laenuandjatelt. Täiendav teave ning võimalikud tingimused on leitavad veebiaadressil [laenud võlglastele](https://eall.ee/laenud-volglastele.html), mis võib anda neile, kes satuvad selle olukorda, kasulikke vihjeid ja alustamiskohti oma finantsstabiilsuse taastamiseks.

Põhilised järeldused:

 • Eraisiku laenud võimaldavad taotleda rahalist abi ilma tagatiseta.
 • Laenuvõimalused sobivad erinevateks finantsvajadusteks.
 • Laenupakkujad võivad pakkuda erinevaid intressimäärasid ja tingimusi.
 • Laenu taotlemine on lihtne ja protsess on automatiseeritud.
 • Laenu saab kiiresti, mis muudab selle mugavaks valikuks.

Kuidas saada eraisiku laenu?

Eraisiku laenu saamise protsess on üldiselt lihtne ja kiire. Siin on mõned sammud, mida tuleks järgida, kui soovite eraisiku laenu taotleda:

 1. Valige sobiv eraisiku laenupakkumine vastavalt oma finantsvajadustele.
 2. Täitke laenutaotlus, pakkudes nõutud andmeid ja dokumente.
 3. Oodake laenuandja tagasisidet. Tavaliselt võetakse laenutaotlusega ühendust 24 tunni jooksul.
 4. Kui laenu taotlus on heaks kiidetud, saate raha kätte kokkulepitud viisil – kas otse oma pangakontole või sularahas.

Oluline on märkida, et enne eraisiku laenutaotluse esitamist tuleks hoolikalt läbi mõelda oma finantsolukord ja tagasimaksevõime. Samuti on soovitatav võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja tingimusi, et leida endale sobivaim lahendus.

Kas eraisiku laenu taotlemiseks on vaja tagatist?

Üks olulisemaid eeliseid eraisiku laenude puhul on see, et neid saab taotleda ilma tagatiseta. See tähendab, et te ei pea pakkuma kinnisvara või muud vara tagatiseks. Laenutingimused ja intressimäärad võivad erinevate laenuandjate puhul siiski erineda, seega on oluline uurida ja võrrelda erinevaid pakkumisi enne lõpliku otsuse langetamist.

Eraisiku laenu eelised ja kasutusvõimalused

Eraisiku laenud võivad olla kasulikud mitmel moel:

 • Need võimaldavad teil kiiresti saada rahalisi vahendeid erinevateks vajadusteks, olgu selleks ootamatud kulutused, arvete tasumine või reisiplaanide teostamine.
 • Laenamine eraisikult võib olla mugav valik, kui teil puudub võimalus või soov taotleda laenu traditsioonilisest finantsasutusest, näiteks pangast.
 • Eraisiku laenude tingimused võivad olla paindlikud, võimaldades teil valida tagasimakseperioodi ja intressimäära vastavalt oma eelistustele.

Eraisiku laenud võivad olla kasulikud neile, kes vajavad kiiresti rahalist tuge erinevateks elusituatsioonideks. Siiski on oluline meeles pidada, et igasugune laen kohustab teid tagasimaksele ning enne laenu taotlemist tuleks hoolikalt hinnata oma võimekust ja finantsolukorda.

Soovitatavad eraisiku laenu pakkujad Eestis

Eestis on mitmeid usaldusväärseid eraisiku laenu pakkujaid, kes pakuvad erinevaid laenutooteid vastavalt kliendi vajadustele. Allpool on toodud mõned soovitatud laenuandjad:

 1. Kreditex Ühisraha: Kreditex Ühisraha on üks populaarsemaid eraisiku laenu pakkujaid Eestis. Neil on erinevad laenuliigid, sealhulgas väikelaenud ja tarbimislaenud. Neil on lihtne ja kiire laenutaotlemise protsess ning nad pakuvad konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja paindlikke tagasimakseperioode.
 2. Bondora: Bondora on online-laenuandja, mis pakub eraisikutele võimalust saada kiirelt ja mugavalt laenu. Nad pakuvad laenude suurust alates 500 eurost kuni 10 000 euroni ning tagasimakseperioodi saab valida vastavalt vajadusele. Bondora on tuntud oma läbipaistvuse ja professionaalsuse poolest.
 3. Omaraha: Omaraha on platvorm, mis ühendab laenuandjad ja laenuvõtjad. Nad pakuvad eraisikutele võimalust saada väikelaenu ilma tagatiseta. Laenutaotlemine on lihtne ning nad pakuvad konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja sobivaid tagasimakseperioode.

Need laenuandjad on tuntud oma usaldusväärsuse ja hea klienditeeninduse poolest. Enne laenu taotlemist on oluline tutvuda nende tingimustega ning võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida endale sobivaim variant. Võite külastada nende veebisaite, et saada rohkem teavet nende laenutoodete kohta.

Kust saada eraisiku laenu?

Kui otsite võimalusi eraisiku laenu saamiseks, on Eestis mitmeid laenuandjaid, kust saate taotleda laenu ilma tagatiseta. Oluline on uurida erinevaid võimalusi ja teha teadlik valik vastavalt oma finantsvajadustele ja eelistustele.

Üks võimalus on pöörduda oma pangaga. Paljud pangad pakuvad eraisiku laene erinevatele summadele ja tagasimaksetähtaegadele. Teil võib olla vaja esitada oma pangale mitmeid dokumente, nagu pangakonto väljavõte ja töötasude tõendamine.

Teine võimalus on kasutada online-laenuandjaid. Online-laenud on populaarsed kiirlaenude vormid, mida saab taotleda mugavalt oma kodust või kontorist. Sellised laenuandjad võivad pakkuda kiiret otsust ja raha kättesaamist lühikese aja jooksul. Enne online-laenu taotlemist on oluline uurida laenuandjate tingimusi ja intressimäärasid.

Siin on näide laenuandjatest Eestis, kust saate taotleda eraisiku laenu ilma tagatiseta:

Laenuandja Minimaalne laenusumma Maksimaalne laenusumma Intressimäär
Pank A 100€ 10 000€ 5%
Pank B 500€ 20 000€ 4.5%
Laenuandja C 200€ 5 000€ 6%

Kust saada eraisiku laenu?

Kokkuvõttes on mitmeid võimalusi, kust saate taotleda eraisiku laenu Eestis. Kasutage oma panga või online-laenuandja teenuseid ning veenduge, et uurite hoolikalt tingimusi ja intressimäärasid, et teha teadlik valik vastavalt oma finantsolukorrale. Oluline on tagada, et suudate laenu tagasi maksta vastavalt kokkulepitud tingimustele, et vältida võlgade kogunemist.

Kasutage laenukalkulaatorit

Enne eraisiku laenutaotluse esitamist on oluline teha põhjalikud arvutused, et mõista täpselt, millised on teie laenu tagasimakse tingimused. Selleks võite kasutada laenukalkulaatorit, mis aitab teil saada selget ülevaadet oma laenuga seotud kuludest ja võimalustest.

Laenukalkulaatori abil saate arvutada intressimäära, igakuiseid makseid ja kogusummat, mis peate laenu tagastamisel tasuma. See võimaldab teil teha teadlikke otsuseid ja kavandada oma finantsolukorda paremini.

Kuidas kasutada laenukalkulaatorit:

 1. Sisestage laenu summa, mida soovite taotleda.
 2. Määrake tagasimakseperioodi pikkus, mis teile sobib.
 3. Sisestage intressimäär, mis kehtib teie valitud laenuandja puhul.
 4. Vajutage kalkuleeri või arvuta nuppu.

Laenukalkulaator arvutab nende andmete põhjal välja teie igakuise laenumakse suuruse ja kogusumma, mida peate laenu tagasimaksmisel tasuma. See annab teile selge ülevaate oma laenu väljavaadetest ning aitab teha teadlikke otsuseid oma rahalise olukorra kohta.

Tabel: Näide laenukalkulaatori tulemustest

Laenusumma Tagasimakseperiood Intressimäär Igakuine makse Kogusumma
1000 eurot 12 kuud 10% 88 eurot 1068 eurot
5000 eurot 24 kuud 8% 228 eurot 5472 eurot

Nagu näete, võib laenukalkulaator anda teile täpse ülevaate oma laenuga seotud kuludest. See on kasulik tööriist, mis aitab teil teha teadlikke otsuseid, valides laenu, mis sobib teie finantsvõimekusega.

Eraisiku laenu saamine võib olla mugav valik, kui vajate kiiresti rahalist tuge ja soovite teha teadliku otsuse. Meie saidil leiate soovitatud laenuandjaid, kes pakuvad erinevaid laenuvõimalusi, ning saate võrrelda nende tingimusi ja intressimäärasid. Kasutage meie laenukalkulaatorit, et arvutada oma laenuga seotud kulusid ja tagasimakseid ning veenduge, et see sobib teie finantsolukorraga. Lisaks pakume teile laenustatistikat, et anda teile ülevaade Eestis taotletavatest eraisiku laenudest ja nende keskmistest tingimustest.

Oleme pühendunud pakkuma teile kogu vajalikku teavet, et teha teadlikke otsuseid seoses eraisiku laenudega. Külastage meie saiti regulaarselt, et saada uusimat teavet pakkujate kohta, lugeda klientide ülevaateid ja leida endale sobivaim laen. Meie eesmärk on olla teie teejuht parimate eraisiku laenude juurde ning aidata teil saavutada finantsiline heaolu.

Soovitatud laenuandjad Eestis

Laenuandja Tingimused Intressimäär Kontakt
Kreditex Ühisraha Laenusumma kuni 10 000 eurot, tagasimakseperiood kuni 5 aastat Alates 12% www.kreditex.ee
Bondora Laenusumma kuni 50 000 eurot, tagasimakseperiood kuni 10 aastat Alates 7.9% www.bondora.ee
Omaraha Laenusumma kuni 20 000 eurot, tagasimakseperiood kuni 5 aastat Alates 9% www.omaraha.ee

Statistika eraisiku laenu kohta

Statistika näitab, et eraisiku laenud on Eestis üha populaarsemad, kuna need pakuvad inimestele kiiret ja mugavat viisi rahalistele vajadustele vastamiseks. Allpool on esitatud mõningad olulised statistilised andmed, mis aitavad paremini mõista eraisiku laenude kasutamist ja nende populaarsust.

“Eraisiku laenud on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud. 2020. aastal saadeti Eestis rohkem kui 100 000 eraisiku laenutaotlust, mis on 25% rohkem kui eelneval aastal.”

Finantsinspektsiooni asejuht, Mari Tamm

Eraisiku laenude statistika annab ülevaate ka sellest, millistel eesmärkidel inimesed neid laene taotlevad. Enamik eraisiku laenudest kasutatakse eluasemekulude katmiseks, autolaenudeks ja ootamatuteks kulutusteks. Laenudena kasutatavad summad jäävad tavaliselt vahemikku 1000 kuni 5000 eurot, kuid on ka suuremaid laene, mis võivad ulatuda kuni 20 000 euroni.

Eraisiku laenude keskmised tingimused:

 • Keskmine laenusumma: 3000 eurot
 • Keskmine tagasimakseperiood: 2 aastat
 • Keskmine intressimäär: 12%

Need numbrid võivad siiski varieeruda sõltuvalt laenuandjast, taotleja finantsolukorrast ja muudest asjaoludest. On oluline märkida, et eraisiku laenude saamise tingimused on paindlikud ning võimaldavad laenuvõtjatel valida endale sobiva suurusega laenu ja sobiva tagasimakseperioodi.

Laenuandja Laenusumma (minimaalne) Laenusumma (maksimaalne) Tagasimakseperiood (minimaalne) Tagasimakseperiood (maksimaalne) Intressimäär (alates)
Kreditex Ühisraha 500 eurot 10 000 eurot 6 kuud 5 aastat 9%
Bondora 1000 eurot 20 000 eurot 1 aasta 5 aastat 12%
Omaraha 500 eurot 15 000 eurot 1 aasta 5 aastat 10%

Ülaltoodud tabel annab ülevaate mõningatest soovitatud laenuandjatest Eestis ning nende pakutavatest tingimustest. On oluline võrrelda erinevaid laenuandjaid ja valida endale sobivaim pakkumine vastavalt oma finantsvajadustele ja võimalustele.

Eraisiku laenude vajajad

Eraisiku laenud on suurepärased võimalused nendele inimestele, kes vajavad kiiresti rahalist tuge erinevate kulutuste katmiseks. Võib juhtuda, et palgapäevani on veel aega, kuid arved vajavad tasumist või ette tulevad ootamatud kulutused. Sellistel hetkedel võib eraisiku laen olla ideaalne valik, et ajutiselt leevendada finantspinget.

Keskmiselt taotlevad eraisiku laenu mehed vanuses 35 aastat. Enamasti on neil ametlik töö ja stabiilne sissetulek. Eraisiku laenud võivad olla kasulikud ka teistele inimestele, kes soovivad saada rahalist tuge ilma pikaajaliste tagatiste või keeruliste protsessideta.

Laenu võtmine eraisikult võimaldab teil saada raha kiiresti, mugavalt ja vähem bürokraatiat. Laenutingimused võivad olla paindlikud, sealhulgas tagasimakseperiood ning intressimäärad. See aitab teil teha teadlikke otsuseid ja valida endale sobivaim laenupakkumine. Eraisiku laenud võivad olla elupäästjad, kui vajate kiiresti lisaraha erinevateks vajadusteks.

Eraisiku laen kohta

Eraisiku laen on paindlik laenuliik, mis pakub vahendeid erinevateks rahalisteks vajadusteks. Sõltuvalt laenuandjast ja laenutüübist võib eraisiku laen olla nimetatud ka eralaenuks, väikelaenuks või tarbimislaenuks. Sellised laenud on mõeldud eelkõige eraisikutele, kes vajavad kiiresti rahastust ja soovivad saada laenu ilma tagatiseta.

Eraisiku laenude peamine eelis on kiirus ja lihtsus. Laenutaotluse esitamine toimub tavaliselt online-keskkonnas ning protsess on sageli automatiseeritud, mis võimaldab laenuvõtjal saada raha kiiresti. Laenuandja hindab laenuvõtja krediidivõimekust, tavaliselt lähtudes tema sissetulekust ja makseajaloo stabiilsusest. Erinevad laenuandjad pakuvad erinevaid intressimäärasid ja tagasimakseperioode, seega on oluline uurida ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida endale sobivaim.

Eraisiku laenud võivad olla kasulikud erinevateks otstarveteks, nagu ootamatud kulutused, kodu remont, reisimine või haridus. Laenamine eraisikult võimaldab paindlikke tagasimakseplaanide valikuid ja annab laenuvõtjale rohkem kontrolli oma rahalise olukorra üle. Enne laenu taotlemist on oluline hoolikalt läbi mõelda ja arvutada oma rahaline võimekus, et tagada laenu õigeaegne tagasimaksmine ning vältida võlgnevuste tekkimist.

Laenuliik Tingimused Intressimäär
Eralaen Laenusumma: 1000-5000 eurot
Tagasimakseperiood: 12-36 kuud
Alates 7%
Väikelaen Laenusumma: kuni 10 000 eurot
Tagasimakseperiood: 12-60 kuud
Alates 5%
Tarbimislaen Laenusumma: kuni 20 000 eurot
Tagasimakseperiood: 12-84 kuud
Alates 4%

Eraisiku laenude eelised:

 • Kiire ja mugav taotlemisprotsess
 • Laen ilma tagatiseta
 • Paindlikud tagasimakseplaanid
 • Mitmekülgsed laenuvõimalused vastavalt individuaalsetele vajadustele

“Eraisiku laen on hea valik, kui vajate kiiresti rahalist tuge erinevateks otstarveteks. Oluline on aga hoolikalt läbi mõelda oma laenuvõimekus ning võrrelda erinevaid laenuandjaid, et leida endale sobivaim pakkumine.”

Kokkuvõttes on eraisiku laen paindlik ja mugav viis kiiresti rahalist tuge saada erinevateks vajadusteks. Laenutaotlemine on lihtne ning protsess on sageli automatiseeritud, võimaldades laenuvõtjal saada raha kiiresti. Oluline on võrrelda erinevaid laenuandjaid ja valida endale sobivaim pakkumine. Eraisiku laenud pakuvad paindlikke tagasimakseplaanide valikuid ning võimaldavad laenuvõtjal rohkem kontrolli oma rahalise olukorra üle.

Eraisiku laenud on suurepärased võimalused, kui vajate kiiresti rahalist tuge. Need laenud võimaldavad teil saada raha ilma tagatiseta ning taotlemine on lihtne ja mugav. Kiirlaenude abil saate rahalist vabadust, et katta ootamatuid kulutusi või tasuda arveid. Laenamine eraisikult on usaldusväärne valik, kui soovite teha teadliku otsuse ja leida endale sobiva laenuvaliku.

Eesti turul on mitmeid eraisiku laenu pakkujaid, kes pakuvad erinevaid laenuvõimalusi. Oluline on uurida erinevaid võimalusi ja võrrelda erinevaid laenuandjaid, et leida endale parim pakkumine. Lisaks võite kasutada ka laenukalkulaatorit, mis aitab teil arvutada oma laenu kulusid enne laenutaotluse esitamist.

Eraisiku laenud on paindlikud, kuna neid saab taotleda erinevatelt laenuandjatelt, sealhulgas pankadelt, krediidiühistutelt ja online-laenuandjatelt. Kiirlaenud on eriti mugavad, kuna need saab taotleda online-platvormide kaudu ilma, et peaksite kodust lahkuma. Seega, olge teadlik erinevatest võimalustest ja leidke endale sobivaim eraisiku laenu pakkujat.

KKK

Kuidas saada eraisiku laenu?

Eraisiku laenu saamiseks tuleb valida sobiv laenupakkumine ja täita laenutaotlus kodulehel. Pärast taotluse esitamist saate raha tavaliselt 24 tunni jooksul.

Millised on soovitatavad eraisiku laenu pakkujad?

Mõned soovitatavad eraisiku laenu pakkujad Eestis on Kreditex Ühisraha, Bondora ja Omaraha. Need pakkujad on tuntud oma usaldusväärsuse ja paindlike tingimuste poolest.

Kust saab eraisiku laenu taotleda?

Eraisiku laenu saab taotleda erinevatelt laenuandjatelt, sealhulgas pankadelt, krediidiühistutelt ja online-laenuandjatelt. Kiirlaenud on eriti mugavad, kuna neid saab taotleda online-platvormide kaudu ilma kodust lahkumata.

Kuidas kasutada laenukalkulaatorit?

Laenukalkulaator võimaldab teil arvutada laenu kulusid, sealhulgas intressimäära, igakuiseid makseid ja kogusummat. Sisestage vajalikud andmed laenukalkulaatorisse ja see kuvab teile vastavad arvutused.

Millist statistikat pakub teie sait eraisiku laenu kohta?

Meie sait pakub statistikat eraisiku laenu kohta, sealhulgas saadetud laenutaotlusi, kinnitatud laenude arvu ja keskmist laenu taotluse summat. See annab ülevaate sellest, milliseid laene eraisikud Eestis taotlevad ja millised on keskmised laenutingimused.

Kes vajab eraisiku laenu?

Eraisiku laenud on mõeldud inimestele, kes vajavad kiiresti rahalist tuge erinevate kulutuste katmiseks. Need võivad olla kasulikud inimestele, kellel palgapäevani on jäänud vähe aega ja kes vajavad raha arvete tasumiseks või ootamatuteks kulutusteks.

Mis on eraisiku laen?

Eraisiku laen on laenuliik, mida üks eraisik väljastab teisele eraisikule. See hõlmab erinevaid laenuliike, nagu eralaen, väikelaen, tarbimislaen jne. Laenu tingimused varieeruvad ja laenutaotlejal on võimalus valida paindlikud tagasimakseplaanid ja intressimäärad.